O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których praca z metalem to nie tylko zawód, lecz przede wszystkim pasja. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali:

construction-681554_1280
image-tutoriel-soudure-sur-la
A worker in glasses standing near industrial equipment and verifies production data. Man holding folder in hands.
industrial background of caucasian mechanics engineer operating lathe machine for metalwork in metal work factory

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dbając o terminowość i dokładność. Każde zlecenie jest przez nas realizowanie z dbałością o najdrobniejszy szczegół, bez względu na to, czy jest to proste spawanie, czy projektowanie i wykonanie wymagającego i skomplikowanego urządzenia. ​

Oprócz obróbki metali w swojej ofercie posiadamy wiele usług z zakresu projektowania i wykonawstwa maszyn i urządzeń dla przemysłu chemicznego, budowlanego, farmaceutycznego i spożywczego, remontów oraz produkcji osprzętu do maszyn budowlanych. To tylko niektóre z naszych umiejętności. Nasze doświadczenie pierwotnie zdobywaliśmy we Włoszech, a od 10 lat poszerzamy je na rynku polskim.

worker welding metal with sparks at factory
The welder is welding steel plates
Zapoznaj się!

Jeśli Twoja firma potrzebuje rozwiązań z zakresu projektowania, wykonania, remontu lub unowocześnienia urządzeń, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Skontaktuj się z nami!